TYDZIEŃ 2

swyk-klik/fotografia dziecięcia/fotografia lifestyle/dziecięca fotografia dokumentalna/fotografia portretowa/magazyn o fotografii/inspiracje foto/bokeh

Takiego zestawienia „nasz świat” jeszcze nie widział. Weszłyście w Nowy Rok z odpaloną w ręce rakietą, która nie ma najmniejszego zamiaru ustąpić miejsca nudzie. Wirtuozeria i majstersztyk najszerszych i najwyższych lotów. Przedstawiacie dziś fotograficzne możliwości, które połączone są w starannej współpracy, nie tylko z wyszukanym światłem i emocjami, ale przede wszystkim z Waszymi umiejętnościami i chęciami. Nie powstrzymuje Was nic!

Dzieje się magia, kiedy zrobione przed chwilą zakupy pakowane w pośpiechu do bagażnika, podjadane w domowym zaciszu ciasteczka lub moment rozbierania choinki, pokazują Wam kierunek i motywują do chwycenia za aparat. Opowieści o dzieciństwie, jak widać piszą się same. Bez względu na otaczające okoliczności. Rzęsisty bałagan w pokoju czy przygotowanie posiłku? a może przymiarki różnorakich elementów odzienia? Dla Was to pestka. Wnikliwie komponujecie i starannie dobieracie perspektywę dzięki czemu wyrażacie siebie i eksponujecie własne postrzeganie świata.

Każda fotografia opowiada wiele i równie tyle przedstawia. Jest cudowną inspiracją, a świadomość, że dzięki Waszemu zaangażowaniu ta opowieść nigdy nie zginie i będąc odbiciem codzienności wynosi wartość fotografii dokumentalnej jeszcze wyżej. Wracajcie tu często, bo zdecydowanie jest na co popatrzeć.

Gratulujemy wszystkim Autorkom.