TYDZIEŃ 3

swyk-klik/fotografia dziecięcia/fotografia lifestyle/dziecięca fotografia dokumentalna/fotografia portretowa/magazyn o fotografii/inspiracje foto/bokeh

Czym właściwie jest? Poniekąd „zwykła” i czasami postrzegana mało znacząco, niekiedy też mówi się o niej błaho. Fotografia dokumentalna jest odbiciem dnia, szczerym uśmiechem, echem zmęczonych oddechów i budzącą emocją. Można ją nazywać i tworzyć dla niej wiele znaczeń. Jednak nigdy nie da się jej dokładnie opisać. Ją trzeba po prostu ujrzeć, czasem też doświadczyć i zatrzymać w myślach.

Można spodziewać się po Was wszystkiego! Artystyczne pociągnięcia, niczym pędzlem malują nam widowiska o wykwintnych i niespotykanych smakach. Postrzeganie świata i prozaicznych, codziennych sytuacji wygląda w Waszych oczach jak niezła gratka dla kolekcjonera (cokolwiek by kolekcjonował). Pomysłowość chwytająca wyobraźnię odbiorcy nie jest typową, więc tym bardziej i z większą dostojnością pochylamy się nad tak niebanalnymi kadrami. Nic więcej nie powiem. Sami zobaczcie!

Gratuluję Autorkom. Brawa!