Święta-first minute?

swyk-klik/fotografia lifestyle/fotografia dokumentalna/fotografia/ reportaż/portret/fuji/

Można by sądzić, że cały grudzień to magiczny czas oczekiwania. YYYYeeeaaaassss w końcu. Wszyscy wiemy, że mamy AŻ miesiąc, aby zaplanować te ostatnie chwile roku. Cudownie. Jednak prawie zawsze (podnieść rękę, kto tego nie doświadczył) okazuje się, że cała rzecz zaczyna się dziać tuż przed metą. Wszystkie tematy, na które mieliśmy tyyyyyyyle czasu, zaczynają gwałtownie przyspieszać. Akcja szykowania nabiera zawrotnej prędkości, a godziny lecą, jakby chciały wybrać się na wakacje last minute. (Któraś się zapytała czy mogłaby zostać jeszcze przez moment? NIE). Dlatego mamy dla Was przedświąteczną karuzelę zdarzeń. Chciałybyśmy zobaczyć w niej obrazy, które dokumentują Wasze grudniowe spojrzenia na codzienność. Te najbardziej nieuszykowane, trochę poobdzierane, a może i te totalnie ułożone i przyprasowane. Scena należy do Was, a karuzela się sama nie nakręci. Zwycięska praca ukazująca przedświąteczną aurę (nie będziemy wnikać w jakiej fazie dana aura się znajduje) otrzymuje oprawę w postaci dowolnego, prostokątnego formatu na desce.

https://karolinapiorkowska.pl/zdjecia-na-deskach/

Chętnych zapraszamy do wklejania swoich prac na grupie fb SWING WITH YOUR KID PHOTOGRAPHY | Facebook lub do oznaczania swoich prac na instagramie #swyk_swietafirst

O terminie przydatności poinformujemy w momencie ogłoszenia zwycięscy, co nastąpi na naszym fanpage Swyk-klik | Facebook ZAPRASZAMY!

Bądźcie zdrowi. ENJOY YOUR LIFE

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © 2019 swyk-klik. All Rights Reserved.

Scroll To Top