#swyk_wakacjenaetacie

fotografia rodzinna
swyk-klik/fotografia dziecięcia/fotografia lifestyle/dziecięca fotografia dokumentalna/fotografia portretowa/magazyn o fotografii/inspiracje/wakacje2021/wyzwanie wakacyjne/

Spragnieni oddechu, prawdziwego letniego ciepła, swobodnego obcowania z naturą i szumu (nie tylko fal). Nasze plany wakacyjne w końcu przybierają rzeczywistą postać… i MAMY TO! Jak wyglądają rodzinne wakacje? (nie będę uprzedzać faktów). Rodzicielstwo na pełnym etacie, to też są wakacje (tutaj nie ma nawet terminu ważności). Po raz kolejny chcemy zachęcić Was do chwytania za aparat! (dobrze, że niektórych nie trzeba namawiać 😉 ). Podzielcie się z nami Waszymi chwilami, w którym ukazujecie pełnowymiarowy etat lub jego nadgodziny. Co dzieje się w momentach, w których „odpoczywacie” razem z dziećmi. Nie bójmy się tego ująć w taki sposób, jednak pozostając w klimacie odpoczynku, radości, emocji, uniesień, śmiechu, smutku (bo i on się czasem zdarza). Pokażcie, co tak naprawdę wakacje z dziećmi mają w Waszej wersji wspólnego z wakacjami? Odmeldowujemy się na krótką chwilę. Do boju!

http://photographsforeverbybarbs.com/

https://karolinapiorkowska.pl/p365/ https://www.instagram.com/piorkowska_karolina/?hl=pl

autorka zdjęcia: Patrycja Żuchowska Fotografia | Sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe, lifestylowe i okolicznościowe (patrycjazuchowska.pl)

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © 2019 swyk-klik. All Rights Reserved.

Scroll To Top