WAKACJE

https://swyk-klik.pl/summer/
swyk-klik/fotografia dziecięcia/fotografia lifestyle/dziecięca fotografia dokumentalna/fotografia portretowa/magazyn o fotografii/inspiracje/wakacje2020/wyzwanie wakacyjne/

Przyznacie chyba, że wakacje to takie puzzle, które składamy na koniec w całość. Wyławiamy chwile jak na sitku. To one nadają nam sens działania i energię na kolejne miesiące i w nietuzinkowy sposób pokazują nam te wszystkie momenty, których na co dzień nie jesteśmy w stanie zauważać. Czas leniwie zwalnia, powietrze pachnie ciepłem, a powiew przyciąga nutę, przy której niejedna nóżka podryguje w jej rytmie. Po to właśnie ten wpis.

WAKACJE, z których każdy element niesie za sobą moc wspomnień. To małe kolorowe witraże błyskające w ciepłym promieniu. To przyjemny plusk wody, podczas gdy autofocus naszego aparatu nie przyswaja szybkości klatek odgrywanych przez życie. Pamiątki wrzucane na dno każdej kieszeni cieszą po ponownym wsunięciu do niej ręki. Beztroska zabawa wiruje od świtu do zmierzchu. Przebyte kilometry gniotą w stopy, ale u celu dają uśmiech satysfakcji. Przyjaciele? O tym chyba nie muszę wspominać, bo każda minuta z nimi spędzona jest wyjątkowa. To wszystko dzieje się właśnie w wakacje. Chcemy zachęcić Was tym samym do chwytania za aparat (dobrze, że niektórych nie trzeba namawiać 😉 ) i dzielenia się z nami Waszymi przepisami na wakacje. Do boju!

A tak wyglądało to u nas ostatnimi czasy.

http://photographsforeverbybarbs.com/
https://karolinapiorkowska.pl/p365/ https://www.instagram.com/piorkowska_karolina/?hl=pl
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Copyright © 2019 swyk-klik. All Rights Reserved.

Scroll To Top